GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALIM FAALİYETLERİNİ YERİNDE İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR

08-07-2024 / Gösterim Sayısı : 947 / Arşiv

 

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet Güldal, hububat alım faaliyetlerini yerinde görmek ve incelemek amacıyla iş yerlerimize gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Mersin, Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Gaziantep iş yerlerimizde ve lisanslı depolarda incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz Güldal, buralarda üreticilerimiz ve personelimizle bir araya gelerek mevcut işleyişe ilişkin ilk ağızdan bilgiler aldı.

Güldal, ziyaret ettiği iş yerlerinde hasat, randevu, alım, depolama hususlarıyla ilgili bilgiler alarak iş ve işlemlerin daha sağlıklı yürütülmesi için gerekli talimatları personelimize iletti.

Ziyaret programında lisanslı depolara da giden Güldal, yürütülen alım ve depolama durumu hakkında bilgiler alarak bu depolar aracılığıyla gerçekleştirilen hububat alımlarından dolayı lisanslı depo işletmecilerine Kurumumuz adına teşekkür etti.

Güldal, ziyaretleri çerçevesinde ayrıca Gaziantep Ticaret Borsasında un, makarna ve bulgur sanayicilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıya iştirak etti. Burada sektör temsilcileriyle bir araya gelme fırsatı bulan Genel Müdürümüz, hasat sezonu, alım politikalarımız ve alınan dış ticaret tedbirleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Güldal, gerçekleştirdiği ziyaretlerde özverili ve yoğun bir şekilde çalışan personelimize teşekkür ederek başarı dileklerini iletti.